Skip to main content

Prawo własności

Prawo właśności

Dostawca

Tel.: +49 (0)5271 - 957800
Fax: +49 (0)5271 - 957807
E-Mail: office@w-schmitz.com

W. Schmitz GmbH & Co. KG

Lampadiusstraße 4
D - 37691 Boffzen Niemcy

Telefon: +49 (0)5271 - 957800
Telefax: +49 (0)5271 - 957807

E-Mail: office@w-schmitz.com
Web: www.w-schmitz.com

Odpowiedzialny za treść zgodnie z §6 TMG:

Dyrektor zarządzający Me Eva Schmitz, Dr.-Ing Michael Frigge i Dipl.-Ing. Werner Schmitz

USt.-Id.: DE 235670866

Webdesign - koncepcja i realizacja CMS

LRW Medien OHG (nie ponoszą odpowiedzialności za treść)

Konrad-Zuse-Str. 3
37671 Höxter

Telefon: 05271 69381-00
Telefax: 05271 69381-04
E-Mail: info@lrw-medien.de

Odpowiedzialność za treść

Zawartość tych stron zostały stworzone z wielką starannością. Za dokładność, kompletność i aktualność treści, nie możemy zagwarantować. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 1 TMG na własne treści na tych stronach zgodnie z prawem powszechnym. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji stron trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu stwierdzenia określonego naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń, będziemy natychmiast usunąć zawartość.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych stron trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Zawartość powiązanych stron jest zawsze obowiązkiem odpowiedniego dostawcy lub operatora stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawnych w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia. Jednak stała kontrola treści powiązanych stron jest nieuzasadniona bez konkretnych przesłanek naruszenia. Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.

Prawo autorskie

Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności identyfikuje się takie treści stron trzecich. Jeśli nadal jesteś świadomy naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę. Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy taką treść natychmiast.