Skip to main content

Nasza firma - W. Schmitz GmbH & Co. KG

W. Schmitz oznacza przyszłościowe technologie tworzyw sztucznych i racjonalne gruzińskie wytwarzanie baru w służbie przemysłu szklanego. Naszym zadaniem było udzielenie osobistych porad i indywidualnych rozwiązań tych dwóch tematów. Dlatego nasza firma znajduje się w majątku rodzinnym od samego początku 1981 roku. Dzięki temu zyskujesz dzięki płaskiej hierarchii i krótkim ścieżkom decyzyjnym z dnia na dzień.

 

W. Schmitz oznacza wyjątkową jakość

W krótkim czasie opracowujemy i projektujemy nowe i innowacyjne produkty dla potrzeb naszych klientów. Szybkie terminy dostaw oraz przyjazna i wykwalifikowana obsługa stanowią uzupełnienie portfolio naszej firmy.

 

Pracujemy zgodnie z tymi zasadami: opatentowane i innowacyjne produkty prowadzą do energooszczędnego środowiska. Ponadto przestrzegamy norm DIN EN 1279, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość.

 

SERWIS to duża część naszej działalności!

Liczy się nie ilość kontaktów z klientami, ale indywidualne podeście i rozwiązywanie problemów. Wiele naszych relacji z naszymi klientami są samego początku historii założenia naszej firmy. Jesteśmy dumni, że klienci nam zaufali i to potwierdzamy to każdego dnia.

 

Nie możesz znaleźć odpowiedniego rozwiązania do swojej produkcji na naszej stronie internetowej? Zadzwoń do nas lub napisz do nas maila. Chcemy rozwiązać twój problem jak najszybciej.